Hakkımızda

Bunu Götür!

Sadece kurye çağır ve rahatla...

Kocaeli ve tüm Türkiye geneline güvenli ve hızlı teslimat.

bunugotur.com güçlü alt yapısı ve uzman kadrosu ile kesintisiz ve hızlı kurye hizmetini sizlerle buluşturmaktadır. Kocaeli ve Türkiye genelinde bulunan servis hizmetleriyle sadece bir telefon kadar yakınınızda.

Biz Kimiz?

2023 yılı itibari ile sektöre yeni bir soluk getirerek Kocaeli’nde operasyonlarına başlayan bunugotur.com; resmi evraktan, sağlık materyallerine, sanayiden bireysel gönderilerinize kadar tüm kurye ihtiyaçlarınıza cevap vermektedir.

Müşteri merkezli çalışan, süreklilik ve zaman tasarrufunu hedefleyen bunugotur.com, donanımlı ve yenilikçi ekibiyle sizlere üst düzey bir kurye hizmeti sunmaktadır.

Ne Yapıyoruz?

İster müşteriniz için bir ürün, ister acil bir evrak, belirli boyutta malzemeler, paketler, unutulmuş bir pasaport veya değerli bir eşya olsun, Bunugotur.com tek ürün tek teslimat mottosuyla Kocaeli’ndeki alıcınıza doğrudan aynı gün içerisinde teslimat garanti etmektedir.

Aynı gün teslimat imkânı sağlayan bunugotur.com, zaman açısından kritik teslimatlar için işletmelerin tercih ettiği güvenilir kurye hizmetidir.

Bunugotur.com aradığınızda gün içerisinde ürünü teslim almak ve teslimatı yapmak için bölge çapında yeterli araç ve motorlu taşıtlara sahip profesyonel ve uygun fiyatla hızlı kurye ve vıp hizmetidir.

İhtiyaçlarınız doğrultusunda motor kuryenin taşıyamayacağı hacimdeki gönderileriniz için de bunugotur.com’un araçlı kurye hizmetiyle gönderilerinizi sorunsuz teslim etmenize olanak sağlanmaktadır.

Vizyonumuz?
  • Teknolojinin gerekliliğini bilen ve teknolojiye ayak uyduran bunugotur.com, yenilikçi alt yapısıyla günümüz ihtiyaçlarını optimize ederek yaşam boyu kolay ve hızlı teslimat anlayışını benimsemiştir.
  • Bunugotur.com ‘un bir diğer temel yapı taşını ise güven duygusu oluşturmaktadır. Bu nedenle her zaman şeffaf, dürüst ve sizlere yardımcı olacağından emin olabilirsiniz.
Misyonumuz?

Bunugotur.com partneri olduğu müşterilerinin zamandan tasarruf ederken yüklerini hafifletecek maksimum verimlilikle doğabilecek her türlü ihtiyacını onlarla buluşturmayı kendine misyon ve hedef edinmiştir.

Birlikte çalışmaktan gurur duyuyoruz.

Hemen Kurye Çağır!